تبلیغات
پیله ی تنهایی - عــکــس هـا/ در موصل چه خبر اســت؟

عــکــس هـا/ در موصل چه خبر اســت؟

یکشنبه 11 تیر 1396 01:57 ب.ظ

 

عــکــس هـا/ در موصل چه خبر اســت؟ • نیسی

 • عــکــس هـا/ در موصل چه خبر اســت؟ • نیسی

  139513 951 عــکــس هـا/ در موصل چه خبر اســت؟

  بعد از آزادسازی مسجد النوری و اعلام پیروزی بر داعش نیروهای عراقی همچنان به پاکسازی مناطق مختلف موصل ادامه می دهند. پیشتر گفته شده بود نزدیک به ۲۰۰ تروریست داعشی در محله قدیمی موصل در محاصره نیروهای عراقی هستند و درگیری‌های شدیدی بین آنها با نیروهای امنیتی و مسلح این کشور در محله قدیمی موصل جریان دارد. در این عملیات علاوه بر نیروهای ارتش، نیروهای واکنش سریع و نیز یگان‌های ضد تروریسم حضور دارند.

  فرادید| هفته گذشته همزمان با آزادسازی مسجد «النوری» شهر «موصل»، جایی که «ابوبکر بغدادی» خطبه خلافت خود خوانده‌اش را خوانده بود «حیدرالعبادی»، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور در سخنانی اعلام کرد طومار داعش پیچیده شده اســت.  

  به نقل فرادید، بعد از آزادسازی مسجد النوری و اعلام پیروزی بر داعش نیروهای عراقی همچنان به پاکسازی مناطق مختلف موصل ادامه می دهند. پیشتر گفته شده بود نزدیک به ۲۰۰ تروریست داعشی در محله قدیمی موصل در محاصره نیروهای عراقی هستند و درگیری‌های شدیدی بین آنها با نیروهای امنیتی و مسلح این کشور در محله قدیمی موصل جریان دارد. در این عملیات علاوه بر نیروهای ارتش، نیروهای واکنش سریع و نیز یگان‌های ضد تروریسم حضور دارند.

  عملیات بزرگ آزادسازی موصل موسوم به عملیات «قادمون یا نینوی» (نینوی می‌آییم) هفدهم اکتبر ســال گذشته میلادی با هدف آزادسازی شهر «موصل»، مرکز اســتان نینوی که دهم ژوئن ســال ۲۰۱۴ میلادی توسط داعش اشغال شده بود، با فرمان حیدر العبادی آغاز شد. عــکــس هـا زیر طی هفته های اخیر از عملیات آزادسازی موصل برداشته شده اســت.

  داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
  این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
  این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
  میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

  نوشته عــکــس هـا/ در موصل چه خبر اســت؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.


برچسب ها: عــکــس ، هـا/ ، در ، موصل ، چه ، خبر ، اســت؟ ،