تبلیغات
پیله ی تنهایی - کلش شما – با دستاورد جدید ایسوس در تولید مادربورد آشنا شوید …

کلش شما – با دستاورد جدید ایسوس در تولید مادربورد آشنا شوید …

پنجشنبه 7 بهمن 1395 10:44 ب.ظ

 

کلش شما - با دستاورد جدید ایسوس در تولید مادربورد آشنا شوید ...

 • کلش شما - با دستاورد جدید ایسوس در تولید مادربورد آشنا شوید ...

  با دستاورد جدید ایسوس در تولید مادربورد آشنا شوید …

  ایسوس شما را محدود نمی کند، بازی با فرکانس به راحتی حتی تا ۵٫۴ گیگاهرتز با سری TUF

  ایسوس به عنوان برند برتر در تولید مادربورد در جهان، مدتی پیش از آخرین دستاوردهای خود رونمایی کرد. در حال حاضر ایسوس دو مدل از پرچمداران سری TUF خود را با نام های TUF Z270 MARK 1 و TUF Z270 MARK 2 معرفی کرده است که این دو تنها در چند ویژگی جزئی با هم متفاوت هستند. در این خبر قصد داریم تا شما را با یکی از جان سخت ترین مادربوردهای تولید شده توسط ایسوس آشنا کنیم و به بیان ویژگی های جالب آن بپردازیم:

  طراحی بر پایه بالاترین کارایی – ما شما را محدود نمی کنیم

  مدار تغذیه هوشمند و به کارگیری چیپ اختصاصی DIGI+، TPU و فناوری انحصاری PRO CLOCK  و به استفاده از قطعات با کیفیت و بهینه، بالاترین کارایی را برای شما به همراه خواهد داشت. به لطف طراحی سری هفتم پردازنده های سری Core i7 اینتل، شما با داشتن خنک کننده مناسب به سادگی می توانید حتی اورکلاک برای پردازنده را تا فرکانس ۵۴۰۰ مگاهرتز و فراتر از آن داشته باشید.

  علاوه بر آن با کمک نسل سوم فناوری T-Topology ایسوس، شما می توانید رم های پرسرعت DDR4 را با سرعت ۳۸۶۶ مگاهرتز برای هر چهار اسلات داشته باشید.

  محافظت شده و مستحکم – هوای شما را داریم

  ایسوس برای سری TUF از قطعاتی فراتر از استانداردهای صنعتی استفاده می کند که به TUF Component معروف هستند. این قطعات نسبت به قطعات رایج و با کیفیت، طول عمر ۲۰ درصد بیشتر و توان تحمل حرارتی بالاتری را دارند.

  یک سپر محافظتی با نام THERMAL ARMOR در مدلTUF Z270 MARK 1 تمامی سطح روی مادربورد را پوشانیده است. این سپر علاوه بر حفظ استحکام بیشتر، از نشستن گرد و غبار و الکتریسیته ساکن بر روی اجزای مادربورد جلوگیری می کند. همچنین، مسیرهایی به منظور هدایت جریان هوا در قسمت های مختلف این سپر در نظرگرفته شده است تا کاربر بتواند بر حسب نیاز خود، حتی جهت گردش هوای اطراف مدار تغذیه را کنترل کند که در عمل دمای اطراف مدار تغذیه را تا ۱۸٫۹ درجه سانتیگراد کاهش می دهد.

  در قسمت پشت مادربورد نیز یک صفحه دیگر قرار دارد که با نام TUF FORTIFIER قرار دارد. این صفحه مانند یک استخوان بندی مستحکم عمل کرده و آستانه تحمل وزن را تا ۱۰ کیلوگرم برای مادربورد مهیا می کند که با استفاده از این راهکار دیگر نباید نگران خم شدن مادربورد در هنگام استفاده از قطعات سنگین وزن نظیر خنک کننده های بزرگ یا قطعات دیگر باشیم.

  سخت افزار مناسب به همراه نرم افزار های متنوع و کارامد

  ایسوس علاوه بر استفاده از بهترین قطعات سخت افزاری، همواره راهکارهای متنوع نرم افزاری را نیز با مادربوردهای خود عرضه می کند. در تمام مدل های مادربوردهای سری TUF نسل جدید THERMAL RADAR 2+ قرار دارد که امکان مدیریت همه جانبه دماها، ولتاژها، نحوه گردش فن ها وجود دارد. در مادربوردهای نسل جدید، ایسوس یک گام فراتر رفته و این بار شما می توانید توسط مادربورد خنک کننده ، نحوه عملکرد کارت گرافیک را نیز مدیریت کنید.

  استفاده از چیپ تخصصی TUF ICe به همراه رابط TUF DETECTIVE به صورت مجزا امکان مدیریت دماها و فن ها را به شما می دهد و شما می توانید تمامی عملیات در حال اجرا، و جزء به جزء وضعیت سیستم را به سادگی مانیتور کرده و در صورت لزوم عیب یابی کنید.

  ایسوس به منظور حفظ هر چه بیشتر زیبایی، از فناوری نورپردازی AURA SYNC CORE نیز در این مادربورد استفاده کرده تا دارندگان این سری از مادربوردها بتوانند به سلیقه خود ظاهر سیستم را هم تغییر دهند.

  سرسخت و ماندگار- با گارانتی ۵ ساله

  ایسوس مادربوردهای سری TUF را به مدت بیش از ۷۲۰۰ ساعت با حدوداً ۱۱۰۰ دستگاه مختلف، جهت اطمینان از سازگاری مورد سنجش قرار می دهد. همچنین به منظور تست دما و رطوبت، ۲۰ درصد بیشتر از حالت رایج ( دمای ۵۰ درجه سانتیگراد، رطوبت ۸۰ درصد)، تا دمای ۶۰ درجه و رطوبت ۹۰ درصد در زیر فشار پردازشی کامل قرار می گیرند. علاوه بر آن به منظـور تسـت دوام قسمت هـای ورودی/ خـروجـی، ۶۰ درصد تکرار آزمون ها را بیشتر کرده است. یعنی درحالی که برای کسب استاندارد نظامی این تست ها ۶۰۲۲ بار تکرار می شود، مادربوردهای سری TUF با تعداد ۱۰۰۳۶ بار مواجه هستند!

  این سخت گیری ها باعث شده تا ایسوس از همه لحاظ از سپردن محصولی به معنای واقعی جان سخت به کاربر نهایی خود اطمینان داشته باشد و آن را با ۵ سال گارانتی سراسری وارد بازار می کند.


برچسب ها: کلش ، شما ، ، با ، دستاورد ، جدید ، ایسوس ،