تبلیغات
پیله ی تنهایی - چگونه به تعیین ارزش خانه من؟

چگونه به تعیین ارزش خانه من؟

چهارشنبه 15 دی 1395 12:51 ق.ظ

 

چگونه به تعیین ارزش خانه من؟

 • چگونه به تعیین ارزش خانه من؟

  چیزهایی که به نظر در ارزش نهادن خانه خود را، برای اولین بار، چگونه آن را نسبت به دوست خانه نوع است که به تازگی به فروش می رسد؟ به تازگی در سه ماه گذشته به این معنی، به اعتقاد من شش ماه بیش از حد طولانی است، در این بازار چیز در حال تغییر روزانه. آیا درخواست قیمت منصفانه؟ به عبارت دیگر در داخل همین دلیل است. چه مقدار شما را در ویژگی های آگهی و امکانات و فقدان آن قرار دهید. شما واقعا نیاز به یک نگاه واقع بینانه در خانه خود را، درک کنند که در بازار است که نمی تواند به عنوان احساسی به عنوان شما ممکن است قیمت گذاری است.

  زیلو ارزیابی خانه، RealestateABC.com، Reply.com در میان بسیاری هستند از وب سایت است که می تواند به شما کمک کند در یک قیمت می رسند. آنها دقیق نیست اما باید به شما یک ایده بسیار خوب در محدوده قیمت است. اگر شما هم پاسخ اطراف … و از آنها بخواهید برای نظر عامل املاک و مستغلات است، به عنوان بسیاری از خانه های باز به عنوان شما می توانید در محله شما. استیک با خواص مشابه، همان نگاه و احساس و withing15٪ در فیلم مربع. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] با نگاهی به “صفحه Comps”

  دانستن اینکه آیا قیمت پرسش واقع بینانه حیاتی خواهد بود است زمانی که شما آماده را به یک پیشنهاد در خانه هستید. چرا؟ و یا وب سایت های دیگر به دیدن فروش های اخیر از خانه ها در منطقه ای که مشابه یا قابل مقایسه هستند، به آنچه که شما دنبال آن هستید. بهتر است آن را به آنها را چاپ و نگه داشتن این “زیباترین” در چسب سه حلقه خود را. شما به آنها اشاره بسیار کمی است. من می دانم که آن را مانند یک بیت صدا زیاد است، اما ممکن است شما هزاران نفر را نجات. من فکر نمی کنم شما تا به حال از دست دادن خرید در کالیفرنیا تا زمانی که شما را بر روی اموال؛ آن معنی ندارد به overpay.

  توجه داشته باشید که “فروش های اخیر” به معنی در شش ماه گذشته در بازار امروز من پیشنهاد می کنم سه ماه. قیمت فروش از یک سال پیش بی فایده است ارتباط آن کم و یا هیچ به آنچه در جریان است در منطقه شما در حال حاضر. در واقع، بسیاری از وام دهندگان خواهد Comps را مسن تر از سه ماه را نمی پذیرد.

  فعالیت بازار را نیز تعیین میزان سختی یا آسانی است برای پیدا کردن صفحه Comps دقیق است. در یک بازار “گرم” یا مشغول است، با فروش اتفاق می افتد تمام وقت، شما به احتمال زیاد به تعداد زیادی از زیباترین را انتخاب کنید است. در یک بازار کمتر فعال کردن صفحه Comps معقول سخت تر می شود. همچنین با خواص است که به هنجار برای محله مناسب نیست، بیش از ساخت خانه. و اگر خانه شما به دنبال در دارای ویژگی های طراحی خاص، پیدا کردن یک ویژگی است که قابل مقایسه سخت تر هنوز هم. آن را نیز لازم می دانم که آنچه در حال انجام در یک توجه به زیر بخش. شاید بزرگ، خانه های بالا پایان به فروش مانند سرعت، اما صاحبان خانه کوچکتر اقامت قرار داده است. به طور معمول به خانه برش کوکی حرکت سریعتر، سه اتاق خواب، دو حمام، و غیره

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: چگونه ، به ، تعیین ، ارزش ، خانه ، من؟ ،